Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

WIRELES PRESENTUES Sbox WP-011

Kodi i produktit: 
PM_NIQX5U4P

17.50 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

WIRELES PRESENTUES WP-011
Numri i butonave: 5
Frekuenca e funksionimit: 2.400 GHz - 2.483 GHz
Distanca e funksionimit: 10 m
Treguesi lazer: Rreze e kuqe
Ndërfaqja e marrësit: USB 2.0
Ngjyra: E zezë
Sipërfaqja e veshjes së gomës për kapje më të mirë
Fuqia: 1x bateri AAA (e përfshirë në paketë)
Përshtatshëm për: Windows 98 / 2000 / ME / XP / Vista / 7 / 8 / 10, Linux dhe Mac OS
Mbështet: Power Point, Word, Excel, ACDSee, IE, Acrobat Reader

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “WIRELES PRESENTUES Sbox WP-011”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit