Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Wireless N Router Netis W2 300Mbps

Kodi i produktit: 
PM_NX8D754R

16.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ruteri netis W2 ofron shpejtësi të lartë 300 Mbps për të lidhur kompjuterët, telefonat inteligjentë, kamerat me valë dhe pajisjet e tjera Wi-Fi. Kompletuar me dy antena me fitim të lartë 5dBi, siguron një mbulim më të mirë me valë dhe ju lejon të shijoni lirinë me valë kudo rreth shtëpisë tuaj, ideale për shkarkim më të shpejtë, telefonata në internet dhe transmetim video HD.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit