Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

WIRELESS ROUTER AC1200 DLINK DIR-842

Kodi i produktit: 
PM_YJBC9OU1

43.95 

(-28%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Router i fuqishëm Gigabit WiFi me standard AC1200, i cili ofron shpejtësi transmetimi wireless deri në 1.2 Gbit / s. Routeri ofron funksionim me dy breza me mbështetjen e sigurisë MU-MIMO dhe WPA3. Poashtu mbështet mënyra të shumta funksionimi. Ndërfaqja përfshin: IEEE 802.11 ac / n / g / b / a WiFi, 1 x 10/100 / 1000Mbps WAN, 4 x 10/100 / 1000Mbps LAN.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

D-link

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “WIRELESS ROUTER AC1200 DLINK DIR-842”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit