Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Wireless Router, ASUS RT-AC88U (8-Port SW, GigE 802.11a/B/G/N/Ac Dual Band, VPN Support)

Kodi i produktit: 
PM_E1WWN9WZ

288.00 

(-4%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Ruteri Wi-Fi me dy breza ultra të shpejtë 802.11ac rrit shpejtësinë deri në 3167 Mbps për lojëra online me vonesa të ulëta, riprodhim i videove 4K UHD dhe ndarje jashtëzakonisht të shpejtë të skedarëve.

  Dizajni i antenës 4x4 me formimin universal të rrezeve AiRadar për rreze të pakrahasueshme Wi-Fi.
  Aplikacioni intuitiv ASUS Router ju lejon të kontrolloni rrjetin tuaj kudo, pa pasur nevojë të përdorni një kompjuter.
  Përshpejtuesi ekskluziv i integruar i lojës nga WTFast® ju lejon të shijoni një lojë të qetë në lojërat e mbështetura në internet me shumë lojtarë.
  AiProtection me Trend Micro™ për sigurinë e rrjetit me fuqi të trefishtë, plus kontrolle të fuqishme prindërore dhe mbrojtje të privatësisë.
  8 porte LAN Gigabit për lidhje të gjerë.
  Grumbullimi i lidhjeve për shpejtësi rrjeti me tela deri në 2 Gbps, në mënyrë që më shumë pajisje të mund të kenë akses më të shpejtë.
  Teknologjia revolucionare MU-MIMO mund të lidhë klientë të shumtë të pajtueshëm me MU-MIMO në shpejtësinë maksimale të çdo pajisjeje njëkohësisht.
  AiMesh mbështetet - Lidhu me ruterë të tjerë të pajtueshëm ASUS për të krijuar një rrjet Wi-Fi të fuqishëm dhe fleksibël për të gjithë shtëpinë

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Garancioni

  12 muaj

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit