Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Wireless Tastier dhe Maus Sbox WKM-22

Kodi i produktit: 
PM_CP12FYPA

18.99 

(-21%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Rezolucioni (DPI): 1200
  Numri i tasteve: 3D - 3 butona (maus) / 100-101 (tastierë)
  Materiali i miut: Plastike
  Dimensionet e miut (mm): 99x59x30
  Lloji i butonave: Membrane
  Jetëgjatësia: Shtypje 5 M
  Ngjyra: E zezë/Gri
  Materiali: Plastike
  Interface: 2.4 GHz (Marrës USB)
  Këmbë shtesë në ngritje: Po
  Dimensionet (mm): 380x112x19
  Pesha (g): 305 - tastierë / 45 - maus
  Furnizimi me energji elektrike: 2 x bateri AAA (maus) / 2 x bateri AAA (tastierë)
  Përputhshmëria: Windows 7 / 8 / 10 dhe MAC OS 10.5.1+

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit