Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Yjet Nuk Vishen Keshtu

Kodi i produktit: 
PM_F1669JKI

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Romani Yjet nuk vishen kështu është i pari nga Trilogjia e Dhimbjes. Tema e Yjeve është trafiku i njerëzve, skllavërimi, tortura, rrënimi i shpirtit, shndërrimi në prostituta, vdekja e pareshtur.Yjet nuk vishen kështu nuk bën të lexohet nga ata që kanë zemër të dobët.

Zot, ç'dhimbje! Në të flitet për bukuroshe 14-vjeçare tiranase që rrëmbehen dhe shiten si bagëti, torturohen e përdhunohen shtazërisht nga gangsterët shqiptarë, dhe pastaj përdoren për të kënaqur epshet e meshkujve të huaj; në të tregohet historia e një djali që gënjen dhe shet kushërirën e tij, e dy prindërve naivë që dërgojnë vajzën 16-vjeçare që të punojë si dado, e një të riu që e detyron të fejuarën të bëhet prostitutë.

Viti: 2009

Faqe: 312

Autori: Elvira Dones

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Yjet Nuk Vishen Keshtu”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit