Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Yll dekorues plastik

Kodi i produktit: 
PM_A8Q3BF1H

5.00 

(-62%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Yll dekorues me drita LED
Punon me adapter me energji elektrike
Gjatësia e kabllos: 7.5 metra
Materiali: Plastikë
Posedon opsionin te ndezjes përmes timer ku rrin ndezur 6 orë dhe fiket 18 orë në mënyrë automatike për çdo 24 orë
Dimensionet: 57 x 44 x 48 cm
Ylli palohet si në foto që të mos zërë hapësirë dhe të mos deformohet kur nuk e përdorni
Tri ngjyra të ndryshme: e bardhë, e kuqe dhe e verdhë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit