Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Zbutes uji 508 Standard Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_5K4Q2F11

1,149.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Uji i përparuar i Ecosoft 508 Standard është një filtër i pavarur i destinuar për zvogëlimin e hekurit, manganit, ngurtësisë, amoniumit dhe lëndës organike në ujë.

Karakteristikat e modelit

Filtri përfaqëson një kabinet kompakt me një anije që përmban një material zbutës të përparuar të Ecomix® dhe një valvul kontrolli në të. Kabineti gjithashtu ka një sistem shëllirë për rigjenerimin e mediave të filtrit. Kripa e tabletës për rigjenerim derdhet direkt në trupin e kabinetit.

Filtri është plotësisht automatik, i heshtur.

Dizajn tërheqës dhe kompakt.

Operacion i besueshëm dhe efikas për të paktën 5 vjet *.

Cilësi e garantuar nga certifikatat ndërkombëtare CE dhe ISO.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit