Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Altoparlantë për PC Hama "Sonic Mobil 183", e zezë / kuqe 173131

Kodi i produktit: 
PM_82RHRDN1

11.90 

(-34%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Altoparlant aktiv 2.0 për kompjuterë dhe Laptop.
Furnizimi me energji elektrike është i përshtatshëm përmes lidhjes USB.

Shtrirja e frekuencës së altopartlantit 120-20,000 Hz
Furnizimi me energji :port USB 3.0 A
Sistemi audio 2.0
Pesha 260 g
Dimensionet :Altoparlantë W x D x H 7,2 x 7,5 x 8,2 cm
Lidhja 3,5 mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Altoparlantë për PC Hama "Sonic Mobil 183", e zezë / kuqe 173131”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit