Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Zonja Z

Kodi i produktit: 
PM_YNP76IE2

7.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

"Zonja Z" është një libër protestues,një zë revolte e indinjate për shoqërinë shqiptare të përbërë kryesisht nga femra të ndrydhura e meshkuj të tredhur.Dy shpirtra binjakë,të kapur dorë për dore,përballen me paragjykimet dhe tabutë shqiptare.Bisedat e tyre ngrenë një sërë dilemash dhe pyetjesh të rëndësishme:mbi pozitën e femrës në shoqërinë shqiptare,mbi pseudo-vlerat morale të ngritura në piedestale,mbi hipokrizinë e turmës dhe lojërat pushtetare të kudo-gjendura.

Viti: 2014

Faqe: 190

Autori: Albatros Rexhaj

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit