Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

ASPIRATOR VIVAX CHO-60CHA070A X

Kodi i produktit: 
PM_JMV5R24A

89.00 

(-25%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Aspiratorët e kuzhinës VIVAX, tradicional në pamje, kompletojnë dizajnin e kuzhinës tuaj dhe krijojnë një eksperiencë të vërtetë kulinarie në shtëpinë tuaj!

Një motor i fuqishëm thithës që nxjerr të gjithë tymin dhe yndyrën nga gatimi në kuzhinën tuaj, për të mbrojtur familjen tuaj nga aromat e paskëndshme.

Fuqia e motorit: 70 W

Shpejtësitë e motorit: 3

Furnizimi me energji elektrike / Fuqia totale: 71 W

Niveli minimal / Maksimumi i zhurmës: 58 dB / 63 dB

Klasa e efikasitetit të energjisë: A

E jashtme / Kontrollet: Çelik inox / Butonat e kromit

Lloji i filtrit: Filtër alumini në 5 shtresa

Bruto / Pesha neto: 8.0 kg / 6.5 kg

Përmasat e pajisjes: 595 x 573 ~ 940 x 480 mm

 

Më shumë informata

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Modeli

Vivax

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Pranverore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit