Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Dëgjuese Acme me mikrofon, HE21G, hiri

Kodi i produktit: 
PM_9GHYE68K

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Duke pasur dëgjueset HE21G në vesh ju fitoni dy herë.

  Ju dukeni me stil dhe mund të shijoni tinguj të pastër pa zhurmë përreth.

  Jastëkët e dëgjueseve janë bërë prej gome të butë që ju bën të ndjeheni aq mirë.

  Gjithashtu dëgjueset kanë kordë të gjatë që sjell më shumë komoditet për ju dhe ju lejon të shijoni lirinë e lëvizjeve tuaja.

  E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni dëgjueset HE21G në vesh dhe të shijoni muzikën në maximum.

  Shtrirja e frekuencës: 20–20 000 Hz

  Rezistencë e plotë: 16 Ω

  Diametri i dëgjueses: 10 mm

  Ndjeshmëri: 101 ± 3 dBmW

  Mikrofon

  Materiali: Plastik

  Gjatësia e kabllos: 1.2m

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit