, ,

Dritë dekoruese I-Glow, shirit, për festa

Disponueshmëria:

Ka stok


19.99 

Ka stok

Krahasoni

Jepini festës tuaj një pamje eksklusive me dritat LED dekoruese shirit në formë të poçit elektrik me efektin Disco Light .

Kompleti përmban 10 drita LED me gjatësi 5 cm të cilat i ndërrojnë ngjyrat RGB në efektin Disco Light

Dritat janë 50 cm larg njëra nga tjetra dhe e kanë kapësen që mund të përdoret për ti varur diku

Punojnë me energji elektrike dhe nuk shpenzojnë shumë por janë efiçiente sepse shpenzojnë vetëm 3.6W

Gjatësia totale e kabllos : 9.5 metra

SKU: PM_58M3RP3U Kategori: , , Etiketa: , , , ,