Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fshese YATO 70l 2400W

Kodi i produktit: 
PM_NYQ11OFK

225.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fshesë me korrent industrial YATO me kapacitet 2400 W dhe fuqi thithëse 18 kPa. E pajisur me një rezervuar 70 L. Fuqia e lartë ju lejon të punoni shpejt dhe lehtë në sipërfaqe të mëdha, shumë të ndotura. I destinuar për përdorim në hotele, zyra, dyqane, ndërtesa publike.

Karakteristikë:

fuqi dhe kapacitet i lartë thithës, fuqi e lartë 2400 W
Rezervuari 70 litra
rregullimi i fuqisë me dy faza
përdorimi i thatë dhe i lagësht
HEPA dhe filtra shkume
Tubi i gjatë antistatik, gryka e gjerë thithëse, doreza e rehatshme dhe rrotat e forta rrisin komoditetin e përdorimit
strehë metalike dhe lidhëse
për përdorim me ose pa thes
kabllo 5 m

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit