Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kabllo fast charging PHILIPS DLC5206C/00 | USB-C/TYPE-C 2M 15W

Kodi i produktit: 
PM_6P9M6FK7

19.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Lidhja e tipit C
  Mbushja: Mbushje është i shpejtë
  Versioni I USB Lloji C
  Gjatësia e kabllos  2 metra

  Kabllo ekstra i gjatë për akses të lehtë dhe komoditet

  Ndonjëherë një kabllo më e gjatë është pikërisht ajo që ju nevojitet për akses më të mirë dhe komoditet të shtuar.

  Stresi është testuar mbi 10,000 herë

  Stresi i kabllit të karikimit është testuar mbi 10,000 herë për përdorim të vështirë.

  Mbështet transferimin e të dhënave USB 3.0

  Mbështet shpejtësinë e transferimit USB 3.0 me shpejtësi të lartë 5 Gbps.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit