Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Karikues Wireless ACME CH305 Dual,2x10 W

Kodi i produktit: 
PM_UG3X7Y7N

37.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

A nuk jeni lodhur duke mbingarkuar brendësinë e shtëpisë tuaj?

Tani e tutje mund të harroni karikuesit e tjerë dhe të blini vetëm një për të gjitha pajisjet e përputhshme Qi.

Veçanërisht i rehatshëm dhe i lehtë për t'u përdorur, karikuesi ACME CH305 Dual Wireless do të bëjë që ju të harroni karikuesit e tjerë tradicional.

Thjesht vendosni pajisjet tuaja të zgjuara në ngarkues dhe ato do të fillojnë të ngarkohen njëkohësisht.

Në mënyrë që të lexoni mesazhin ose të merrni një telefonatë,thjesht kapni telefonin tuaj.

Karikuesi ACME CH305 Dual Wireless është bërë nga goma falë të cilave ngarkuesi dhe telefoni ngjiten fort në çdo sipërfaqe.

Distanca e karikimit Deri në 6 mm
Tregues LED
Dalja 1: DC 5 V, 1 A / DC 9 V, 1.1 A (10 W)
Dalja 2: DC 5 V, 1 A / DC 9 V, 1.1 A (10 W)
Mbrojtje nga lidhja e shkurt

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit