Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Këpuc pune të zeza

Kodi i produktit: 
PM_463NCE65

23.99 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Këpucët e punës YT-80557 nga seria PIURA S3 janë një model me kapak çeliku rezistent ndaj goditjes, futje kundër shpimit dhe një pjesë të tabanit të projektuar posaçërisht, që mbivendos majën e këpucës, për të parandaluar dëmtimin e kësaj pjese. Falë dizajnit të saj kompakt, këpucët reduktojnë ndjeshëm përshkueshmërinë dhe thithjen e ujit, dhe futjet reflektuese në anët sigurojnë shikueshmëri më të mirë të përdoruesit.

Materiali i sipërm: lëkure kokërr
materiali i vetëm: PU / PU
MBROJTJA E KËMBËVE
kategoria: S3
rezistenca ndaj rrëshqitjes: SRC
kapaku i këmbës prej çeliku rezistent ndaj goditjes me energji deri në 200 J dhe shtypje deri në 15 kN
shtrojë çeliku kundër shpimit që mbron këmbën nga toka kundër shpimit me elementë të mprehtë me presion deri në 1100 N
thithja e goditjeve nën thembër redukton lodhjen e këmbëve gjatë ecjes së zgjatur
Dizajni kompakt redukton depërtimin dhe thithjen e ujit
taban me brazda, rezistente ndaj vajit, antistatike dhe jo rreshqitese

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit