Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kontroller Acme GA07 (PC), i zi

Kodi i produktit: 
PM_DC56NV17

9.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Nuk ka rëndësi nëse ju jeni një gamer i vërtetë apo një lojtar i thjeshtë, ACME GA07 Digital / analoge do të plotësojë nevojat tuaja për përvojën më të mirë të lojrave, çdo goditje, përplasje apo shpërthim do të jetë më realist kur çdo lëvizje të ketë jehonë me ndihmën e dridhjeve të dyfishta qe ka ky kontroller. Ju gjithmonë do të qëndroni në kontroll për shkak të 4 butonave  dhe 2 D-pads plus lëvizjet tuaja do të jenë të shpejta dhe të buta falë 8-mënyrës D-pad. Nuk ka nevojë të përmendet që këto lojëra elektronike janë krijuar për të qenë ergonomike në atë mënyrë që të mos lodhin dorën tuaj dhe të jenë të përshtatshem për t'u mbajtur. Kështu që, shijoni seanca të gjata lojrash ose lojë të shpejtë gjatë pushimit të drekës me ACME GA07

Lloji:Gamepad dixhital / analog

Dridhje:Po

Sistemet operative Windows të mbështetur
XP / Vista / 7/8/10

Platformat e lojërave të mbështetura
PC

Numri e butonave
12 + 4 butona

Lloji i kabllit
USB 2.0

Gjatësia e kabllit
1.80 m

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit