Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem pudër BB L.A. Girl HD Pro Beauty Balm Fair, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_5U12K8BZ

7.50 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një zbukurues lëkure të gjitha në një! Kjo shtesë e re thelbësore në serinë L.A. Girls HD PRO thjeshton një regjim bazë të lëkurës dhe grimit në një tub të vetëm. Kënaqni lëkurën tuaj me këtë punë të fuqishme me shumë detyra. Kremi HD PRO BB kryeson, hidraton dhe rrit tonin e lëkurës. Ky produkt është formuluar pa parabene dhe pa aromë për të përkëdhelur lëkurën e ndjeshme dhe për të ushqyer me bollëk lëkurën me vitaminë B3, C dhe E të shtuar. Formula e mëndafshtë mbulon një gamë të gjerë tonesh lëkure duke ofruar tetë nuanca. Lëkurë e lëmuar, me pamje rinore.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit