-59%
, , , ,

Maus MS FOCUS M121

Disponueshmëria:

Ka stok


Maus wireless MS FOCUS M121 me dy butona dhe një rrotë lëvizëse. Lidhet me pajisjen tuaj përmes një marrësi USB deri në një largësi prej 6-10 metra. Senzori i tij optik ka rezolucion prej 1200 DPI.

3.95  9.70 

Ka stok

Krahasoni

Maus wireless MS FOCUS M121 me dy butona dhe një rrotë lëvizëse. Lidhet me pajisjen tuaj përmes një marrësi USB deri në një largësi prej 6-10 metra. Senzori i tij optik ka rezolucion prej 1200 DPI.

SKU: PM_MDQ3GU4T Kategori: , , , , Etiketa: , , ,