Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohëse elektrike Kumtel KS-2763

Kodi i produktit: 
PM_M24J1781

24.50 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngrohës Kumtel Ks-2763 Quartz 1800 Watt me siguri në majë, ndërpret energjinë elektrike të pajisjes në rast të një situate të papritur si p.sh. rënie ose përmbysje.
Mund ta vendosni ngrohësin Kumtel Ks-2763 Quartz 1800 Watt në nivelin e dëshiruar të temperaturës me cilësimin e tij me 3 faza.
Falë 3 tubave kuarci, mund të ngrohni lehtësisht një sipërfaqe prej 18 metrash katrorë.
Me strukturën e tij të lehtë, ju mund ta bartni ngrohësin Kumtel Ks-2763 Quartz 1800 Watt nga një vend në tjetrin pa asnjë problem.
Me teknologjinë Quartz, ngrohësi Kumtel Ks-2763 Quartz 1800 Watt nxehet menjëherë me metodën e rrezatimit dhe ngroh shpejt objektet dhe njerëzit.
Ngrohësi Kumtel Ks-2763 Quartz 1800 Watt funksionon si një burim i fuqishëm drite si dhe funksioni i tij ngrohës.
Fuqia e ngrohjes: 1800 W
Lloji i ngrohësit: kuarc
Lloji i kontrollit: Manual
Sipërfaqja mesatare e ndikimit: 18 metra katrorë
Pozicioni i përdorimit: Horizontal
Numri i filamenteve: 3

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Garancioni

12 muaj

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit