Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë dore për meshkuj Lee Cooper, LC07160.431

Kodi i produktit: 
PM_QX4IQ8Z6

49.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Orë dore origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER.

Marka: Lee Cooper
Lloji i orës: Orë dore
Gjinia: Burra
Ngjyra e kutise: rozë e artë
Materiali i kutisë: Çelik inox
Lloji i xhamit: xhami mineral
Forma e kasës: e rrumbullakët
Rezistenca ndaj ujit: 3 ATM
Materiali i rripit: Lëkurë
Ngjyra e rripit: E zezë
Lloji i kapëses: mbyll me gjemba
Ngjyra e numrit: Argjend
Ekrani: Analog

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit