Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Orë e mençur ACME ACT304 Multisport HR activity tracker, e zezë

Kodi i produktit: 
PM_J2VN9GEH

49.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Acme prezanton gjurmuesin e aktivitetit ACT304 me monitorin e rrahjeve të zemrës, lidhjen GPS, mënyrën shumë sportive, njoftimet e thirrjeve / mesazheve, rezistent ndaj ujit, pedometrin, monitorimin e gjumit dhe një sërë funksionesh tjera. Projektuar me një ekran TFT me ngjyra 0.96 ", që tregon kohën, datën, motin, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, distancën në hapa, numëron rrahjet e zemrës gjatë kohës që jeni duke ushtruar, si dhe kur po pushoni.

Gjurmuesi i aktivitetit multisportiv të Acme ACT304 krenohet me nivelin e papërshkueshëm nga uji IP67, i cili ju lejon të mbani gjatë dushit dhe notit, por nuk është i përshtatur për zhytje. Një bateri e integruar 70mAh ju lejon të përdorni gjurmuesin e aktivitetit Acme ACT304 HR tërë javën me një mbushje të vetme. Për të përdorur funksionin GPS, duhet të keni smartphone me vete.

Rezistent ndaj ujit 1m
Ngjyra e zezë
Lloji i kontrollit Butoni prekës
Treguesit LED
Materiali i rripit Termoplastik (TPE)
Accelerometer
Pedometër i integruar
Monitorues i rrahjeve të zemrës Automatik dhe manual
Vibrim
Monitorimi i aktivitetit
Android 4.4 e lart, iOS 8.0+ dhe më lart
Hapamatës
Monitorimi i gjumit
Njoftimet e thirrjeve / mesazheve
Alarm vibrues
Mënyra multi-sportive
Moti
Njoftimet e kalendarit
Lloji i Baterisë Li-ion
Jetëgjatësia e baterisë 7 dite
Lloji i ekranit TFT
Madhësia e ekranit (HxV) 0.96 "
Bluetooth
Rrip i lëvizshëm
Mbrojtje nga goditjet
Versioni Bluetooth v4.0
Ekran shumëngjyrësh

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit