Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Fraiche Revlon Charlie Red, 100 ml

Kodi i produktit: 
PM_NS6ROF68

10.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Charlie Red është një aromë orientale me lule për femrat. Me këtë aromë ju do të ndiheni sikur të ishit pjesë e një ujëvare të bukur me lule që ju ofron ndjesi sensuale. Përbërja e pasur me rrush të zi pa fara, gjethe nga lule vjollce, karafil, orkide, jasemin, mjaltë, dru sandal, qelibar, misk dhe kedër e bëjnë këtë aromë të parezistueshme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit