Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Samsung Galaxy A52, 6/128GB

Kodi i produktit: 
PM_S5QQ7QHY

319.00 

(-16%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Galaxy A52 Android 11
Rezistent ndaj ujit, spërkatjes dhe pluhurit IP67
Madhësia: 159,9 x 75,1 x 8,4 mm
Madhësia e ekranit (inç): 6.5"
Rezolucioni: 2400 x 1080
RAM: 6 GB
Memorie e integruar (ROM): 128 GB
Memorie shtesë: microSD deri në 1 TB
Frekuenca e procesorit: 6x1.8 GHz, 2x2.3 GHz
Kamera e pasme: 64 + 12 + 5 + 5 MP
Karakteristikat e kamerës:
Kamera e gjerë, Kamera ultra e gjerë, Kamera e thellësisë, Kamera makro, Zmadhimi dixhital deri në 10x
Kamera e përparme: 32 MP
Ngjyra e bardhë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Madhesia e memories

128 GB

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit