Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Drejtuese për flokë Philips dhe Tharëse për flokë Vivax

Kodi i produktit: 
PM_48GTMVY2

73.00 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky set përmban një drejtuese për flokë Philips dhe tharëse flokësh Vivax.

 

Drejtuesi  i parë i krijuar për të mbrojtur skajet tuaja të brishta. Falë teknologjisë  premierë SplitStop, ju mund të shijoni flokë të stiluar bukur me majat me pamje të shëndetshme!

Teknologjia SplitStop për parandalimin përfundimtar të majave të ndara:
- Sekreti  për parandalimin përfundimtar të skajeve të ndara është teknologjia e re SplitStop. Është një kombinim unik i sensorit UniTemp dhe pllakave të lëmuara qeramike për të respektuar shëndetin e flokëve tuaj. Sensori UniTemp mbron flokët tuaj nga ekspozimi ndaj nxehtësisë së lartë të panevojshme dhe pllakat e stilimit garantojnë fërkim minimal për mbrojtje përfundimtare të majave të ndara.

Sensori UniTemp për flokë të stiluar bukur me më pak nxehtësi:
- Sensori UniTemp mbron flokët tuaj nga ekspozimi ndaj nxehtësisë së panevojshme të lartë duke siguruar një temperaturë më të qëndrueshme stilimi për performancë të përmirësuar: Merrni të njëjtat rezultate me një cilësim më të ulët të nxehtësisë 20°C**. Krijoni stilin perfekt me përfundime me pamje të shëndetshme plot jetë.

Infuzion i keratinës për kujdes më të mirë:
- Keratina është përbërësi thelbësor i flokëve që i bën ata të fortë, të shëndetshëm dhe me pamje të mrekullueshme. Qeramika është e pasuruar me keratinë për t'u kujdesur edhe më mirë për flokët tuaj.

Më shumë kujdes me kondicionimin jonik për flokë të shndritshëm dhe pa kërcitje:
- Jonet negative të ngarkuara eliminojnë staticitetin, rregullojnë flokët dhe zbutin kutikulat e flokëve për të intensifikuar shkëlqimin e flokëve. Rezultati është flokë të lëmuar, pa kërcitje me shkëlqim të gjallë.

Pllaka ekstra të gjata (105 mm) për drejtim të shpejtë dhe të lehtë:
- Pllakat e drejtimit kanë një gjatësi profesionale prej 105 mm, duke çuar në drejtimin më të shpejtë dhe më të lehtë.

Veshje qeramike për rrëshqitje të qetë dhe parandalimin e dëmtimit:
- Pllakat e lëmuara të veshura me qeramikë parandalojnë dëmtimin e flokëve tuaj gjatë stilimit me rrëshqitje të qetë.

11 cilësime dixhitale të temperaturës për kontroll absolut:
- Ekrani dixhital me 11 cilësime të temperaturës deri në 230°C ju jep kontroll absolut për të rregulluar temperaturën sipas llojit të flokëve tuaj për të parandaluar dëmtimin.

Maja e ftohtë për të krijuar lehtësisht kaçurrela dhe valëzime:
- Maja e stiluesit është bërë nga një material special izolues i nxehtësisë për ta mbajtur atë të freskët. Mund ta mbani në mënyrë të sigurt ndërsa jeni duke u përkulur për të krijuar kaçurrela, valëzime dhe stile të bukura.

Koha e nxehjes së shpejtë, gati për t'u përdorur në 30 sekonda:
- Kjo drejtuese ka një kohë të shpejtë nxehjeje, gati për t'u përdorur në 30 sekonda.

Kabloo i rrymës 1,8 m:
- I përshtatshëm për t'u përdorur falë gjatësisë së kabllit të rrymës 1,8 m.

Fikja automatike për përdorim të sigurt:
- Kjo drejtuese është pajisur me një veçori mbylljeje automatike. Kjo veçori është krijuar për të ofruar paqe mendore. Nëse lihet e ndezur, pajisja do të fiket automatikisht pas 30 minutash.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

,

Shteti

Modeli

Philips, Vivax

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit