Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shkëlqyes për fytyrë dhe sy Lirene Shiny Touch, bronz 9 g

Kodi i produktit: 
PM_GCM1OMIY

7.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Skëlqyesi Lirene i jep lëkurës një freski dhe shkëlqim delikat, dhe pamjes një rrezatim unik. Kjo ju lejon të ndriçoni pjesët e zgjedhura të fytyrës, duke e bërë lëkurën të duket e shëndetshme dhe e pushuar. Vaji acai i përmbajtur në formulë kujdeset siç duhet për lëkurën dhe e bën atë të butë dhe të lëmuar në prekje. Falë përbërjes unike të disa nuancave, produkti do të theksojë bukurinë natyrore të çdo gruaje dhe do të jetë një përfundim efektiv për grimin e ditës dhe të mbrëmjes. Përziejini të gjitha nuancat me një furçë të madhe për fytyrën, ose aplikoni secilën ngjyrë veç e veç.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit