Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Transmetues FM Hama 14165, me Bluetooth® dhe hands-free

Kodi i produktit: 
PM_674G5UB2

23.90 

(-8%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Radioja juaj e makinës nuk ka Bluetooth? Thjesht lidhni telefonin celular me transmeterin: pajisja krijon një lidhje wireless dhe muzika juaj mund të dëgjohet nga altoparlantët.

Bëni thirrje telefonike.

Playback i drejtpërdrejtë i audios MP3 përmes kartës së integruar microSD ose portit USB.

Funksioni me 1 buton: përgjigjuni / mbaroni thirrjet ose thirrni numrin e fundit.

Për transmetimin universal radio të burimeve të sinjalit Bluetooth të tilla si smartphone ose tabletë në çdo radio makine.

Sinjalet transmetohen me radio në frekuencën e akorduar VHF (vendosur manualisht në transmetues) të radios së makinës.

Pajisja ruan gjithmonë frekuencën e fundit të përdorur.

Kur vjen një telefonatë, pajisja kalon automatikisht nga modaliteti muzikor në modalitetin hands-free.

Lloji i modulimit: FM.

Furnizimi me energji elektrike përmes prizës së integruar të cigares.

Dalja USB me teknologjinë Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 për karikimin e pajisjeve mobile.

Shtrirja e frekuencës 87.6 MHz - 107.9 MHz.

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit