-31%
, ,

Ulëse ushqimi Bebe Star

Disponueshmëria:

Ka stok


Karrigia e ushqimit nga Bebe Stars është e përshtatshme për fëmijë nga 6 deri në 36 muaj me sedilje të rehatshme dhe tapiceri PVC të përforcuar me dizajn anatomik që mund të hiqet dhe pastrohet lehtësisht.

98.00  142.90 

Ka stok

Krahasoni

Karrige e lartë Happy nga Bebe Stars është e përshtatshme për fëmijë nga 6 deri në 36 muaj me ndenjëse të rehatshme dhe të dizajnuar në mënyrë anatomike

Me tapiceri PVC të përforcuar që mund të hiqet dhe pastrohet lehtësisht
Përkuluni në 3 vende: për të ngrënë, për të luajtur, për të pushuar dhe për të fjetur
Rregulloni lartësinë e sediljes në 7 pozicione
Rregullimi i këmbës
Siguria e panelit anatomik midis këmbëve të tyre
Rripat pesë pikë
Pjesa e përparme me dy disqe të rregullueshme, që del dhe lahet në pjatalarëse
Një shportë e veçantë për lodra
Rrotat e heshtura që nuk konceptohen me frena
Mbyllet lehtësisht dhe zë hapësirë minimale
Standardet evropiane EN 14988
Dimensionet e hapura: L55 x W85 x H110

Dimensionet e mbyllura: W40 x H95

Pesha: 6.9 kg

SKU: PM_S1K6N9D7 Kategori: , , Etiketa: , ,