Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ulëse ushqimi Bebe Star

Kodi i produktit: 
PM_S1K6N9D7

98.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karrige e lartë Happy nga Bebe Stars është e përshtatshme për fëmijë nga 6 deri në 36 muaj me ndenjëse të rehatshme dhe të dizajnuar në mënyrë anatomike

Me tapiceri PVC të përforcuar që mund të hiqet dhe pastrohet lehtësisht
Përkuluni në 3 vende: për të ngrënë, për të luajtur, për të pushuar dhe për të fjetur
Rregulloni lartësinë e sediljes në 7 pozicione
Rregullimi i këmbës
Siguria e panelit anatomik midis këmbëve të tyre
Rripat pesë pikë
Pjesa e përparme me dy disqe të rregullueshme, që del dhe lahet në pjatalarëse
Një shportë e veçantë për lodra
Rrotat e heshtura që nuk konceptohen me frena
Mbyllet lehtësisht dhe zë hapësirë minimale
Standardet evropiane EN 14988
Dimensionet e hapura: L55 x W85 x H110

Dimensionet e mbyllura: W40 x H95

Pesha: 6.9 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Bebe Star

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit