Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Vetëm një minutë për ta ndryshuar jetën

Kodi i produktit: 
PM_IRZI8R2S

4.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky libër është shkruar nga një autor që rrëfimin e tij për suksesin bazon në përvojën e tij jetësore.
Ai ka filluar nga zeroja dhe është bërë një folës motivues në emisione të natës, këngëtar dhe shkrimtar i suksesshëm në SHBA - librat e tij janë shitur me miliona ekzemplarë. Por, si e ka ndryshuar jetën e tij Willie Jolley? Shumë thjesht. Momenti që ka menduar se mund ta arrijë këtë ka qenë hapi vendimtar për ta bërë këtë dhe ia ka dalë.     Faqe: 137

Autori: Willie Jolley

 

 

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit