Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Switch D-Link GO-SW-5G me 5 porte

Kodi i produktit: 
PM_KPNWPG3X

14.90 

(-21%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky switch integron parametra të avancuara të menaxhimit dhe sigurisë, performancë të lartë dhe shkallëzueshmëri. Ky switch është dizajnuar si një zgjidhje e përkryer për shtëpinë tuaj. Switch D-Link GO-SW-5G posedon 5 porte si dhe mbështet teknologjinë IEEE 802.3 10BASE-TX Fast Ethernet dhe IEEE 802.3ab 100BASE-T. Gjithashtu ajo çfarë e karakterizon këtë Switch është konsumi maksimal i cili shkon deri në 2.7 W. Ka ngjyrë të bardhë dhe peshon vetëm 105 gramë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

D-link

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Switch D-Link GO-SW-5G me 5 porte”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit