Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku Verto 2x14.4V,Li-lon/1.3 Ah,BMC

Kodi i produktit: 
PM_1BKBXQN7

90.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vegla elektrike me kontroll të butë të shpejtësisë është e pajisur me një çelës të drejtimit të rrotullimit dhe një bllokim të butonit të çelësit. Shpejtësia maksimale e boshtit në marshin e parë është 400, dhe në të dytën, 1,500 rpm. Çift rrotullues maksimal është 22 Nm (kaçavidë e butë) / 35 Nm (e fortë) (diapazoni i rregullimit nga 1 në 19 dhe opsioni i shpimit). Pajisja është e pajisur me një frenë elektrike bosht dhe një diodë LED, e cila lejon të ndriçojë vendin e punës.

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit