Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aparat për matjen e glukozës në gjak On Call Plus

Kodi i produktit: 
PM_6569MPBP

11.49 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Praktike, e thjeshtë dhe e sigurt.Trajtim i lehtë, me vetëm dy hapa merrni rezultatin. Ekran i madh për lexim të lehtë.Saktësi dhe rehati me një pikë të vogël gjaku.Monitor bazuar në platformën amperometrike të lëvizshme (Biosensor), për përdorim në spital dhe në shtëpi, me një diapazon matjeje të vlerave ndërmjet 20 deri 600 mg / dl; vëllimi i mostrës prej 1 mikrolitër; ofrimi i rezultateve të analizave më pak se 10 sekonda.Ka memorje prej 300 rezultateve me datën dhe kohën

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

On Call Plus

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Aparat për matjen e glukozës në gjak On Call Plus”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit