Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Blender Dore 4 në 1 SENCOR SHB 5605RS

Kodi i produktit: 
PM_I8182R4E

72.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Hand Blenders Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 Motor Extra i qetë 1000 W Teknologjia TITANIUM Quad Blade Kontroll i vazhdueshëm i shpejtësisë (20 divizione) Dorezë ergonomic Paisjet të tjera: Përzierës me kapak 800 ml Tas 1250 ml Rrahës nga Çeliku inoks Buton për të zhbllokuar shtojcën e bashkëngjitjes Tehët e thikës nga çeliku inox Thika, boshti i mikserit dhe rrahësja janë të prodhuara nga materiale cilësore çelik inoks Gjatësia e kabllit:1.2 m

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Blender Dore 4 në 1 SENCOR SHB 5605RS”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit