, ,

Brusha për ngjyrosje 2 “

Disponueshmëria:

Ka stok


0.45 

Ka stok

Krahasoni

Brusha per ngjyrosje TOPEX me flokë të përziera – natyrore dhe sintetike.

Mund të përdoret për ngjyra akrilike.

Me dorezë të rehatshme prej druri dhe pirg plastik.

Madhësia: 20 mm

SKU: PM_S563V53E Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Brusha për ngjyrosje 2 “”

Nuk ka ende komente.