Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burgi betoni SDS plus 6x110 mm s4 type

Kodi i produktit: 
PM_RF1Y5LHL

2.10 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përdoret për shpime me çekan .

Stërvitja është e pajisur me një spirale të dyfishtë për heqjen optimale të pluhurit të shpimit dhe një kokë karabit me rezistencë të lartë me një kokë prerëse në formë kryqi .

Gjatësia : 110 mm

Guri material shpues

Diametri : 6 mm

Lloji i kafazit : SDS +

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burgi betoni SDS plus 6x110 mm s4 type”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit