Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burgi betoni SDSplus 5x110mm, S4 type

Kodi i produktit: 
PM_YDAM6X7P

1.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Stërvitja për stërvitjen e çekanit Verto me një diametër prej 5 mm është projektuar për shpime efikase të vrimave në beton. Produktiviteti i lartë në procesin e shpimit arrihet falë majës së karabit. Spiralja e dyfishtë shpejt heq pluhurin e betonit dhe parandalon mbinxehjen. Litari është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, gjë që e bën atë të qëndrueshme. Gjatësia e produktit është 110 mm, dhe kordoni SDS-plus siguron pajtueshmëri të gjerë me stërvitjet e çekanit nga prodhues të ndryshëm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burgi betoni SDSplus 5x110mm, S4 type”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit