, ,

Burgi hekuri ,124 ,Pro-Tec”,12.0mm

Disponueshmëria:

Ka stok


6.60 

Ka stok

Krahasoni

Pjesa e shpimit prej metali GRAPHITE me një diametër 12.0 mm është bërë nga një çelik aliazhi me cilësi të lartë .

Stërvitja përfundimtare për shpime në metal , dru , plastikë dhe plaster .

Këndi i pikës 124 ° dhe korrigjimi i skajit të daltës lejojnë shpime të lehta pa shpuarje .

Projektuar për shpime të shpejta dhe efikase në copat e çelikut .

SKU: PM_9JSPNF6R Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Burgi hekuri ,124 ,Pro-Tec”,12.0mm”

Nuk ka ende komente.