Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

CableMod PRO ModMesh Cable Extension Kit (White)

Kodi i produktit: 
PM_8W865OC7

79.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Lloji i Produktit: Cable Extension Kit Prodhuesi: CableMod Kodi nga Prodhuesi: CM-PCAB-BKIT-NKW-3PW-R Garancioni (Muaj): 12Kabllot zgjatuese të Serisë CableMod PRO përdorin një tel të ri dhe të përmirësuar më të trashë, duke zvogëluar hendekun midis secilit tel individual për një pamje më të plotë dhe më të fortë. Modeli i ngjyrave është riparuar gjithashtu nga komuniteti, dhe për të lidhur të gjithë pamjen së bashku, secili prej kabllove kryesore gjithashtu vjen me krehër kabllo të mbyllur të instaluar paraprakisht. Më mirë akoma, kabllo 4 + 4 pin EPS gjithashtu vjen me krehërët tanë të rinj kabllorë Hybrid, duke ju lejuar të merrni një estetikë të pastër vazhdimisht në çdo kabllo. Secili tel është mbështjellë individualisht në modelin tonë të famshëm ModMesh për ngjyra të gjalla dhe qëndrueshmëri të shtuar. Çdo kabëll është 100% pa ngrirje e nxehtësisë për pamjen më të pastër të mundshme, dhe lidhësit e formuar me saktësi sigurojnë një përshtatje të sigurt dhe të duhur.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  CableMod

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “CableMod PRO ModMesh Cable Extension Kit (White)”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit