Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Çanta për vegla pune Neo Tools 84-307

Kodi i produktit: 
PM_78OF1K11

32.50 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çanta shpine në rritje NEO e bërë nga poliestër e qëndrueshme 600 D , duke garantuar qëndrueshmëri të gjatë të çantës. Çanta e shpinës është e pajisur me 4 xhepa të jashtëm dhe 6 të brendshëm për ruajtjen dhe transportimin e lehtë të mjeteve. Çanta e shpinës ka një xhep të lëvizshëm për mjetet e dorës për të lehtësuar më tej punën. Pjesa e pasme e butë rrit komoditetin në transport. Jastëkët plastikë mbrojnë pjesën e poshtme të çantës së shpinës .

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Çanta për vegla pune Neo Tools 84-307”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit