Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

CHICCO zbutës për rroba të fëmijëve

Kodi i produktit: 
PM_NJ4EEXK3

4.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Zbutës për Roba Chicco Om+ Zbutës që jep freski dhe butësi për të gjitha rrobat e foshnjës tuaj,pa irrituar lekurën e tyre te ndjeshme. Rezultati i butë tek robat, freski dhe një arome delikate,pa dëmtuar fibrat dhe ngjyrat. E testuar dermatologjikisht përdoret prej Om+.Nese ndodh kontakti me sy të pastrohet menjëher me ujë të pastërt. Perdoret per 30 larje ne makinen larëse Të përdoret deri ne 3 vjet pas dates se prodhimit. Origjina e mallit Itali.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Chicco

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “CHICCO zbutës për rroba të fëmijëve”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit