Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Cirkular dore D-235mm 2000W

Kodi i produktit: 
PM_R2LT4V3D

160.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sharrë elektrike 2000 W, qendra e objektivit 235 mm.

Për një kohë të gjatë, puna e nëpunësit dhe dekoratorëve, kryqëzimi i mahijeve, kantoneve dhe murlatit. Zotërimi i pjesëmarrësit, që bën të mundur punën, si dhe i majtë. Kutia e folesë është prej alumini me qëndrueshmëri të lartë, i cili sigurisht ka rezistencë më të madhe ndaj dridhjeve dhe edhe më pak nxehtësi. Udhëzuesi i rregullueshëm i telit dhe baza e sharrës sigurojnë saktësi të pazakontë dhe një gamë të gjatë rregullimi të rrotave përgjatë pllakës dhe tabelës. Mbledhësi i pluhurit siguron aktivitet jo të nxitur në orët e vështira të punës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit