, ,

Dara adjustable 250 mm, 0-27 mm

Disponueshmëria:

Ka stok


13.50 

Ka stok

Krahasoni

Çelës rregullues i përdredhur TOPEX, 250 mm i gjatë dhe me një hapje maksimale të nofullës 27 mm.

Ju lejon të shtrëngoni dhe lëshoni vida me madhësi të ndryshme.

SKU: PM_435UPY2U Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dara adjustable 250 mm, 0-27 mm”

Nuk ka ende komente.