Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Dëgjuese ACME BH411 TWS, bluetooth

Kodi i produktit: 
PM_VM3K4U35

46.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Nuk ka kohë për të zgjidhur kabllot me nyje të kufjeve ndërsa nxitoni për në shkollë ose në punë. Për fat të mirë, ekziston një zgjedhje për të shmangur të gjitha këto - Kufje pa tel ACME BH411 në vesh. Për të filluar, lloji i këtyre kufjeve në vesh është i vërtetë pa tel, që do të thotë se ato përbëhen nga dy veshë të veçantë që nuk janë të lidhur me asnjë kabllo. Për të parandaluar shqetësimet për humbjen e tyre, le të themi që kufjete rrinë fort në vesh nëse i vendosni mirë. Kur nuk i përdorni, ato mund të ruhen në mënyrë të sigurt në kutin e tyre. Për më tepër, këto kufje në vesh kanë lidhje automatike falë të cilave ju duhet t'i çiftoni me smartphone manualisht vetëm një herë. Më pas, ato lidhen automatikisht me telefonin pasi t’i nxirrni nga kutia. Thjesht mos harroni të ndizni Bluetooth në telefonin tuaj. Tingulli i këtyre kufjeve në vesh është natyral dhe me cilësi të lartë zgjedhje perfekte për muzikën tuaj të preferuar! Lexoni më shumë rreth këtyre veçorive dhe më poshtë.

Lloji i lidhësit :Bluetooth
Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 ± 3 dB
Buton me shumë funksione
Shtrirja e frekuencës:20–20 000 Hz
Versioni Bluetooth: v4.2
Rezistencë e plotë: 16 O
Mbrojtje nga goditjet
Diametri i degjueses: 6 mm
Ndjeshmëri: 96 ± 3 dB
Kontrolli i zërit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit