Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Dëgjuese Acme Bluetooth Neckband, BH107, të zeza

Kodi i produktit: 
PM_88X51P96

23.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

BH107 shfaqin shiritin në qafë falë të cilave ato janë jashtëzakonisht të përshtatshëm për t'u përdorur - ato janë gjithmonë afër sa herë që ju nevojiten. Funksioni Bluetooth ju lejon të lidhni lehtë kufjet me pajisjet e aktivizuara. Tingulli i këtyre dëgjueseve në vesh është natyral dhe me cilësi të lartë - zgjedhje perfekte për muzikën tuaj të preferuar! Sidomos kur sesioni muzikor mund të vazhdojë deri në 7 orë! Kufjet BH107 janë zgjedhje e shkëlqyeshme për punë, si dhe për kohën e lirë: çiklizëm ose udhëtim.

Lloji i lidhësit:Bluetooth
Shtirija e frekuencës :20–20 000 Hz
Versioni Bluetooth: v4.2
Rezistencë e plotë: 32 Ω
Diametri i degjueses :10 mm
Ndjeshmëria e mikrofonit: –42 ± 3 dB
Ndjeshmëri: 93±3 dB

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit