Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Enë për ushqim 4 PJESE 6465130

Kodi i produktit: 
PM_9XYUXU65

12.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Të katër kontejnerët plastikë transparentë me kapak të kaltër të lehta mund të grumbullohen me lehtësi dhe ju lejon të shfrytëzoni në maksimum hapësirën si brenda frigoriferit ashtu edhe në kuzhinë.

Kontejnerët e ushqimeve të freskëta janë perfekte për të ruajtur çdo lloj ushqimi, madje edhe lëngje.

1 enë me 0,5 Lt

1 enë me 1 Lt

1 enë me 1,5 Lt

1 enë me 2 Lt

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Ordinet & GioStyle

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Enë për ushqim 4 PJESE 6465130”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit