Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Estée Lauder Double Wear Maximum Cover 2N1 Spiced Sand, SPF 15, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_4NW63FPK

39.99 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ditë me diell dhe me nxehtësi, ditë me shumë lagështi, ditë me aktivitet intensiv, nuk ka rëndësi! Për të qenë të sigurta me veten nga mëngjesi në mbrëmje Estee Lauder ka krijuar për ju Double Wear Maximum Cover SPF 15 i cili nga vet emri kuptohet qe ju siguron një lëkurë të freskët dhe një ngjyrë të përsosur dhe uniforme për të paktën 15 orë.
Produkti është dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht i testuar.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit