Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Eyeliner Top Face Metallic 004

Kodi i produktit: 
PM_I5FBU126

4.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ndërsa Vitamina E në përmbajtjen e saj ndihmon në mouritizimin e skajeve të qerpikëve, ngjyrat metalike dhe me shkëlqim sigurojnë krijimin e kombinimeve të ndryshme të përbërjes. Formula e krijuar posaçërisht pa njollë dhe derdhje mbron qëndrueshmërinë gjatë gjithë ditës.

Si të aplikoni

Ju mund të vizatoni një vijë të hollë nga loti deri në fund të qepallës me aplikuesin e tij të hollë silikoni të përfshirë brenda tij dhe mund ta trashni atë në formën që dëshironi.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Eyeliner Top Face Metallic 004”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit