Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ftohës për laptop Hama "Black Edition", 53070

Kodi i produktit: 
PM_521O6J5L

21.00 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për të ftohur Laptopin tuaj dhe për të shpërndarë në mënyrë optimale nxehtësinë në mënyrë që të shmangni mbinxehjen
Zhurmë shumë e ulët e ventilatorit
Fan me LED blu
Pjesa e poshtme e gomuar siguron një qëndrim të sigurt
Konsumi i ulët i energjisë, bateria e laptopit nuk ngarkohet dukshëm
Energjia furnizohet përmes prizës USB në Laptop

Konsumi USB: 320 mA
Numri i ventilatoreve: 1
Materiali:Plastike
E gjerë 35 cm
Pesha 454 g
Lartësia 5.3 cm
Gjatësia e kabllit 45 cm
Diametri i ventilatorit 14 cm
Për madhësinë e ekranit deri në 44 cm (17.3 ")
E pershtatshme per Laptop

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit