Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gotë plastike 6M PLUS

Kodi i produktit: 
PM_HH8B5FYL

17.12 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Filxhanët Chicco i ndihmojnë ata të mësojnë të pinë vetë. Kjo kupë është ideale për 6m + bebe. një filxhan i butë me hundëz silikoni fleksibël me dorezë dhe sistem pa derdhje. Kjo ka kapacitet prej 200 ml. Të përbëra nga materiali BPA, pastrohen lehtë dhe montohen lehtë.

Më shumë informata

Modeli

Chicco

LLOJI I PAJISJES MJEKËSORE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit